Konsultantka Ślubna Butterfly Wedding Szczecin

Agnieszka%2520Abramowicz%2520wedding%252

12 lat doświadczenia

w organizowaniu i dekorowaniu 

ślubów i wesel

Konsultant ślubny

Wedding Planner Szczecin


Organizujemy nowoczesne uroczystości weselne z klasą.

Dbamy o stały rozwój, przygotowujemy wesela, które warte są zapamiętania na całe życie.

Jednym słowem jako konsultanci ślubni w Szczecinie jesteśmy w stanie zająć się organizacją Waszego ślubu od A do Z.

Wybierając do organizacji konsultantkę ślubną Butterfly Wedding, zatrudniacie profesjonalistkę dbającą o każdy szczegół Waszego wesela.

Aga.jpg

Dlaczego konsultantka ślubna Butterfly Wedding?

Agnieszka Abramowicz:

"Wyróżnia mnie doświadczenie i stały rozwój. Potrafię odnaleźć się błyskawicznie w trudnych sytuacjach oraz trafnie doradzić i pomóc w ciężkich chwilach.

Działam zawsze w imieniu i interesie Młodej Pary. Znam procedury współpracy z hotelami, restauracjami, zespołami muzycznymi etc.

Zdobywałam doświadczenie w organizacji imprez już jako osiemnastolatka organizując wesela dla firmy cateringowej w Szczecinie, następnie w Agencji Artystycznej oraz Radio Eska a także rozwijając pracownię dekoracji ślubnych Butterfly Decor.

Trzeci rok należę do prestiżowego Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, które zrzesza grono najlepszych konsultantów ślubnych w kraju.

Aktywnie organizuję śluby, zarządzam zespołem dekoratorów, florystów i konsultantów ślubnych.

Oprócz organizacji wesel pomagam marzycielkom założyć własną agencję ślubną prowadząc szkolenia dla konsultantów ślubnych w Akademii Ślubnej Butterfly Wedding.

Aktualnie z pełnym poświęceniem i zaangażowaniem spełniam marzenia moich Par Młodych organizując śluby i wesela marzeń. Jestem konsultantką ślubną, która bierze odpowiedzialność za swoją pracę oraz działa na rynku legalnie."

Polina Vedel:

"Nazywam się Polina Vedel, urodziłam się w Petersburgu, który również jest zwany Północną Wenecją oraz Muzeum pod otwartym niebem, więc miłość do piękna jest w moich żyłach. Lubię estetykę, elegancję i doskonałość w szczegółach. Z zawodu jestem managerem, swoje doświadczenie zdobywałam w najlepszych restauracjach Petersburga oraz otwierałam pierwszy w Rosji hotel znanej marki Four Seasons - Lion Palace.

W Szczecinie pracowałam jako manager najbardziej luksusowej restauracji. Moją pasją są kwiaty, dlatego ukończyłam kurs florystyczny i mam certyfikat Florysty. 
Na dzień dzisiejszy jestem młodą mamą małego bobasa o imieniu Sebastian. Ale to nie przeszkadza łączyć swoją karierę profesjonalną z nową rolą matki.
Przyszłym parom młodym gwarantuję ekskluzywne podejście oraz pięcio gwiazdkowy serwis.

Momenty są bezcenne,  carpe diem."

Polina Vedel.jpg
logo_hor.png
logo.jpg
orły branży ślubnej.jpg