Konsultantka Ślubna Butterfly Wedding Szczecin

11 lat doświadczenia

w organizowaniu i dekorowaniu 

ślubów i wesel

Marzysz o pięknym ślubie?


Elegancja, dobra zabawa i miła atmosfera - wszystko dobierzemy w odpowiednich proporcjach, byście zapamiętali swój ślub najlepiej jak to możliwe.

Pomagamy opracować koncepcję wesela, podsuwając innowacyjne i oryginalne pomysły, ekskluzywne i zaskakujące, zabawne i rozrywkowe.
Z nami macie szansę zorganizować prawdziwie wyjątkowe wesele, do zapamiętania na całe życie.

Jednym słowem jako konsultanci ślubni w Szczecinie jesteśmy w stanie zająć się organizacją Waszego ślubu od A do Z.

Wybierając do organizacji ślubu Butterfy Wedding, zatrudniacie profesjonalistów dbających o każdy szczegół Waszego wesela.

Dlaczego konsultantka ślubna Butterfly Wedding?

Właścicielka Agencji Ślubnej Agnieszka Abramowicz

"Wyróżnia mnie doświadczenie i stały rozwój. Potrafię odnaleźć się błyskawicznie w trudnych sytuacjach oraz trafnie doradzić i pomóc w ciężkich chwilach. Działam zawsze w imieniu i interesie Młodej Pary. Znam procedury współpracy z hotelami, restauracjami, zespołami muzycznymi etc.

Zdobywałam doświadczenie w organizacji imprez pracując w Agencji Artystycznej oraz Radio Eska a także rozwijając pracownię dekoracji ślubnych Butterfly Decor. Aktualnie z pełnym poświęceniem i zaangażowaniem spełniam marzenia moich Par Młodych organizując śluby i wesela marzeń. Jestem konsultantką ślubną, która bierze odpowiedzialność za swoją pracę oraz działa na rynku legalnie."

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma Butterfly Wedding Organizacja Wesel stała się laureatem w plebiscycie Orły branży ślubnej w Szczecinie. Bardzo dziękujemy za wszystkie miłe opinie, ponieważ to dzięki nim otrzymaliśmy to wyróżnienie.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon
23.png

butterflyszczecin@gmail.com,   tel.:  +48 500 646 130

© 2019 Butterfly Wedding. Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć oraz treści bez zgody autora zabronione. 

Logo Laureata Orłów Branży Ślubnej1.png
logo_hor.png