Konsultantka Ślubna Butterfly Wedding Szczecin

Agnieszka%2520Abramowicz%2520wedding%252

12 lat doświadczenia

w organizowaniu i dekorowaniu 

ślubów i wesel

Konsultant ślubny

Wedding Planner Szczecin


Organizujemy nowoczesne uroczystości weselne z klasą.

Dbamy o stały rozwój, przygotowujemy wesela, które warte są zapamiętania na całe życie.

Jednym słowem jako konsultanci ślubni w Szczecinie jesteśmy w stanie zająć się organizacją Waszego ślubu od A do Z.

Wybierając do organizacji konsultantkę ślubną Butterfly Wedding, zatrudniacie profesjonalistkę dbającą o każdy szczegół Waszego wesela.

Dlaczego konsultantka ślubna Butterfly Wedding?

Agnieszka: "Wyróżnia mnie doświadczenie i stały rozwój. Potrafię odnaleźć się błyskawicznie w trudnych sytuacjach oraz trafnie doradzić i pomóc w ciężkich chwilach.

Działam zawsze w imieniu i interesie Młodej Pary. Znam procedury współpracy z hotelami, restauracjami, zespołami muzycznymi etc.

Zdobywałam doświadczenie w organizacji imprez już jako osiemnastolatka organizując wesela dla firmy cateringowej w Szczecinie, następnie w Agencji Artystycznej oraz Radio Eska a także rozwijając pracownię dekoracji ślubnych Butterfly Decor.

Trzeci rok należę do prestiżowego Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, które zrzesza grono najlepszych konsultantów ślubnych w kraju.

Aktywnie organizuję śluby, zarządzam zespołem dekoratorów, florystów i konsultantów ślubnych.

Oprócz organizacji wesel pomagam marzycielkom założyć własną agencję ślubną prowadząc szkolenia dla konsultantów ślubnych w Akademii Ślubnej Butterfly Wedding.

Aktualnie z pełnym poświęceniem i zaangażowaniem spełniam marzenia moich Par Młodych organizując śluby i wesela marzeń. Jestem konsultantką ślubną, która bierze odpowiedzialność za swoją pracę oraz działa na rynku legalnie."

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon
23.png

butterflyszczecin@gmail.com,   tel.:  +48 500 646 130

© 2014-2021 Butterfly Wedding. Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć oraz treści bez zgody autora zabronione. 

Materiały szkoleniowe ONLINE.

orły branży ślubnej.jpg
logo_hor.png