top of page

Konsultantka Ślubna Butterfly Wedding Warszawa

Manowce-0168.jpg

12 lat doświadczenia

w organizowaniu ślubów 

Dlaczego konsultantki ślubne Butterfly Wedding?

Jesteśmy organizatorkami wyjątkowych przyjęć

Planując organizację ślubu i wesela będziecie podejmowali wiele ważnych decyzji, porównali oferty firm, odbywali rozmowy i negocjacje z lokalami, fotografami, projektantami dekoracji, muzykami, decydowali o menu, alkoholu, atrakcjach. Możemy wymieniać w nieskończoność.

Jako doświadczone wedding plannerki jesteśmy po to, żeby Was odciążyć, pomóc. My takie rozmowy i spotkania odbywamy każdego dnia. Na wiele pytań potrafimy odpowiedzieć, zanim jeszcze zostaną zadane.

Każda nasza Para Młoda jest zaopiekowana przez dwie konsultantki. Najważniejszy dla nas jest szybki kontakt i odpowiadanie na Wasze potrzeby.

Planujemy, organizujemy Wasze wesela wspólnie, opracowałyśmy metody współpracy, gdzie ani Wam ani nam nic nie umknie, dzięki czemu nasza współpraca jest płynna.

Oprócz organizacji wesel szkolimy przyszłe Konsultantki ślubne i dekoratorki w  Akademii Ślubnej Butterfly Wedding oraz w rodzinnym mieście Agnieszki Abramowicz w Szczecinie prowadzimy Dekoratornię ślubną oraz wypożyczalnię dekoracji.."

Dominika i Daniel-1100.jpg

Wybierając do organizacji ślubu w Warszawie konsultantkę ślubną Butterfly Wedding, zatrudniacie profesjonalistkę dbającą o każdy szczegół Waszego wesela.

pałac mała wieś wesele.jpg

Wasz ślub i wesele zawsze będzie po Waszemu!

Jedni z Was wybiorą ślub skromny, w stylu Slow Wedding, bez przepychu i w zrównoważonym budżecie, inni wybiorą ślub po królewsku ze wszystkimi możliwymi atrakcjami.

 

To zawsze Wy wybieracie!

Oferta

Najczęściej wybierana oferta przez nasze Pary Młode.

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela w Warszawie wraz z koordynacją

 • Na podstawie naszego doświadczenia oraz Waszych oczekiwań typujemy dla Was lokalizację, czyli salę weselną w Warszawie i okolicy.

 • Pomagamy w skomponowaniu menu, doborze alkoholi, tortu weselnego, słodkiego stołu.

 • Proponujemy sprawdzonych podwykonawców z Warszawy oraz całej Polski, negocjujemy warunki współpracy, pilnujemy płatności oraz jesteśmy w stałym kontakcie z wybranymi przez Was firmami.

 • Pomagamy w zaprojektowaniu oraz wyborze papeterii ślubnej.

 • Pomagamy prowadzić budżet wesela,

 • Pilnujemy terminów w Urzędzie Stanu Cywilnego oraz Kościele.

 • Pomagamy znaleźć szkołę nauki tańca oraz usługi kosmetyczne.

 • Opracowujemy motyw przewodni ślubu.

 • Pomagamy w wyborze sukni ślubnej, garnituru, umawiamy przymiarki, doradzamy osobiście podczas spotkań w salonie, posiadamy również własną pracownię krawiecką, w której oferujemy szycie sukien dla druhen, mam, świadkowych.

 • Pomagamy w wyborze makijażystek oraz fryzjerek.

 • Współpracujemy z profesjonalnymi muzykami, opiekunkami i animatorkami dla dzieci.

 • Organizujemy zakwaterowanie oraz transport gości weselnych.

Manowce-0199.jpg

Koordynacja dnia ślubu i wesela.

Propozycja skierowana do Par Młodych, które same zajęły się organizacją ślubu jednak nie chcą zaprzątać sobie głowy koordynacją podwykonawców w dniu ślubu.

Dopinamy szczegóły na ostatnim etapie przygotowań, przygotowujemy scenariusz dnia ślubu i wesela, potwierdzamy ustalenia Pary Młodej z podwykonawcami, , pomagamy w rozliczeniach z podwykonawcami, pomagamy w dniu ślubu od godzin porannych do 01:00 w nocy.

Wolne terminy na koordynację ślubu i wesela w 2024 roku:

2-3 sierpnia 2024 - promocyjna cena na koordynację dnia ślubu w Warszawie

31 sierpnia 2024 - promocyjna cena na koordynację dnia ślubu w Warszawie

20-21 września 2024 - promocyjna cena na koordynację dnia ślubu w Warszawie

pałac mała wieś organizacja ślubu.jpg

Indywidualne konsultacje ślubne.

Z oferty konsultacji ślubnych korzystają Pary Młode, które same organizują ślub i wesele jednak na pewnym etapie przygotowań mają wątpliwości, czy wszystko jest dobrze zaplanowane, potrzebują wsparcia w pojedynczych elementach, szukają porady profesjonalisty oraz odpowiedzi na pytania, na które sami nie potrafią uzyskać jednoznacznej odpowiedzi. 

Konsultacje odbywają się telefonicznie, osobiście lub na ZOOM, WhatsApp.

Wedding Planner Warszawa
Aga Abramowicz Konsultantka ślubna.jpg
bottom of page