top of page

Konsultantka Ślubna Butterfly Wedding Warszawa

Pałac Mała Wieś Wedding Planner3.jpg

12 lat doświadczenia

w organizowaniu ślubów 

Konsultant ślubny

Wedding Planner Warszawa

 

Organizujemy nowoczesne uroczystości weselne z klasą.

Monika Wedding Planner Warszawa.jpg

Dlaczego konsultantka ślubna Butterfly Wedding Warszawa?

Monika Kulczyńska

Śluby i wesela to moja pasja, która narodziła się kilka lat temu w Indiach, gdzie miałam okazję uczestniczyć w zaślubinach zorganizowanych przez Konsultanta Ślubnego.

 

Od tego czasu wspieram Pary Młode w organizacji i koordynacji niezapomnianego wydarzenia w ich wspólnym życiu. Każda realizacja jest dla mnie wyjątkowa i do każdej podchodzę indywidualnie.

 

Potrafię słuchać, szukać kompromisów i chętnie podejmuję się wyzwań. 

Miarą mojego sukcesu jest uśmiech na twarzy Pary Młodej przez cały czas przygotowań i podczas uroczystości. Wprowadzam mnóstwo spokoju, daję poczucie bezpieczeństwa i robię wszystko byście Wy mogli zająć się tylko sobą.

Do zobaczenia na Waszym ślubie! 

tel. +48 601 301 207

e-mail: butterflywarszawa@gmail.com

Dlaczego konsultantki ślubne Butterfly Wedding?

"Pracujemy mobilnie, większość czasu spędzamy pomiędzy Szczecinem - Poznaniem 

- Warszawą.

Organizujemy śluby wspólnie z zespołem Konsultantek Ślubnych, dekoratorów, florystów.

W Warszawie dbamy o Wasze wesela wspólnie z Moniką i Mileną, jesteśmy dostępne na miejscu oraz online.

Każda nasza Para Młoda jest zaopiekowana przez dwie z nas. Najważniejszy dla nas jest szybki kontakt i odpowiadanie na Wasze potrzeby.

Planujemy, organizujemy Wasze wesela wspólnie, opracowałyśmy metody współpracy, gdzie ani Wam ani nam nic nie umknie, dzięki czemu nasza współpraca jest płynna.

Oprócz organizacji wesel szkolimy przyszłe Konsultantki ślubne i dekoratorki w  Akademii Ślubnej Butterfly Wedding oraz w rodzinnym mieście Agnieszki Abramowicz w Szczecinie prowadzimy Dekoratornię ślubną oraz wypożyczalnię dekoracji.."

Konsultantki slubne butterfly wedding2.jpg

Wybierając do organizacji ślubu w Warszawie konsultantkę ślubną Butterfly Wedding, zatrudniacie profesjonalistkę dbającą o każdy szczegół Waszego wesela.

Panna młoda z druhnami

Wasz ślub i wesele zawsze będzie po Waszemu!

Jedni z Was wybiorą ślub skromny, w stylu Slow Wedding, bez przepychu i w zrównoważonym budżecie, inni wybiorą ślub po królewsku ze wszystkimi możliwymi atrakcjami.

 

To zawsze Wy wybieracie!

Oferta

Najczęściej wybierana oferta przez nasze Pary Młode.

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela w Warszawie wraz z koordynacją.

Oprócz tego, że pomagamy Parom Młodym na każdym etapie planowania ślubu i wesela, dodajemy usługę pracy przynajmniej dwóch koordynatorów ślubnych, którzy dbają o perfekcyjny i bezstresowy przebieg całej uroczystości od samego rana do około 01:00 w nocy.

Konsultantki slubne butterfly wedding.jpg

Koordynacja dnia ślubu i wesela.

Propozycja skierowana do Par Młodych, które same zajęły się organizacją ślubu jednak nie chcą zaprzątać sobie głowy koordynacją podwykonawców w dniu ślubu.

Dopinamy szczegóły na ostatnim etapie przygotowań, przygotowujemy scenariusz dnia ślubu i wesela, potwierdzamy ustalenia Pary Młodej z podwykonawcami, , pomagamy w rozliczeniach z podwykonawcami, pomagamy w dniu ślubu od godzin porannych do 01:00 w nocy. .

pałac mała wieś organizacja ślubu.jpg

Indywidualne konsultacje ślubne.

Z oferty konsultacji ślubnych korzystają Pary Młode, które same organizują ślub i wesele jednak na pewnym etapie przygotowań mają wątpliwości, czy wszystko jest dobrze zaplanowane, potrzebują wsparcia w pojedynczych elementach, szukają porady profesjonalisty oraz odpowiedzi na pytania, na które sami nie potrafią uzyskać jednoznacznej odpowiedzi. 

Konsultacje odbywają się telefonicznie, osobiście lub na ZOOM, WhatsApp.

konsultantka slubna Warszawa Monika.jpg
bottom of page