top of page

Organizacja wesel Poznań, Szczecin, Warszawa

kompleksowa organzacja ślubu

Kompleksowa organizacja wraz z koordynacją

Najczęściej wybierana oferta przez nasze Pary Młode.

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela wraz z koordynacją w dniu ślubu (do około 01:00 w nocy).

Oprócz tego, że pomagamy Parom Młodym na każdym etapie planowania ślubu i wesela, dodajemy usługę pracy przynajmniej dwóch koordynatorów ślubnych, którzy dbają o perfekcyjny i bezstresowy przebieg całej uroczystości. 

Koordynacja dnia ślubu i wesela

Oferta skierowana do Par, które same zajęły się organizacją ślubu jednak nie chcą zaprzątać sobie głowy koordynacją podwykonawców w dniu ślubu. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami. Dopilnujemy aby wszystkie elementy uroczystości weselnej odbyły się na czas, a co najważniejsze dzięki naszej koordynacji nie zaskoczą Państwa niespodziewane sytuacje, które potrafią przysporzyć wiele nerwów i niepotrzebnego stresu. 

Dekoratornia

Usługa organizacji przepięknych dekoracji ślubnych przez naszych florystów i dekoratorów, wypożyczalnia dekoracji ślubnych. Nasza osobna marka Butterfly Decor & Rent, której możecie zlecić dekorację ślubu w plenerze, kościoła, pałacu, sali weselnej, namiotu etc.

70452082_469981050510899_2758842010310803456_o.jpg

Szkolenia dla
Konsultantów Ślubnych i Dekoratorów

W naszej Akademii Ślubnej Butterfly uczymy organizacji ślubów i wesel oraz prowadzimy szkolenia dekoratorskie i florystyczne.

bottom of page